KİŞİSEL BİLGİLER
Adınız Soyadınız
Doğum Tarihiniz Cinsiyetiniz
Mesleğiniz Öğrenim Durumunuz
Adresiniz
Ülkeniz Şehriniz
İlçeniz  
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Cep Telefonu Ev Telefonu
İş Telefonu  
 
BÜLTEN ÜYELİKLERİ

HESAP BİLGİLERİ
Mail
Şifre Şifre (Tekrar)
GÜVENLİK KODU
HİZMET SÖZLEŞMESİ
1. HİZMETLER ve ÜYELİK SİSTEMİ

1. yapi.com.tr'nin üyeler için sunduğu olanaklardan yararlanmak için "Kullanım Koşulları"nı kabul etmelisiniz.
2. Bülten Üyeliği, ücretsizdir ve düzenli olarak yapi.com.tr'nin derlediği haberlerin elektronik posta adresinize ulaşmasını sağlar.
3. yapi.com.tr, gerekli gördüğü takdirde hizmetleri değiştirme hakkını saklı tutar.
4. Üyeler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve yapi.com.tr "Kullanım Koşulları"na uyacak bir şekilde siteyi kullanırlar. yapi.com.tr'yi kullanarak kanunsuz bir eylem gerçekleştiremezler.
5. yapi.com.tr web sitesine zarar veren üyeler, tazminat ödemeyi kabul ederler.

2. YAPİ.COM.TR HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

1. yapi.com.tr, kesintiye uğrayan servisler ve ortaya çıkan arızalar için sorumluluk almaz, ama kaybı mümkün olan en aza indirger ( bunlar şunları da içermekle birlikte, bunlarla sınırlı değildir: doğal tehlikeler, sosyal olaylar, ağ anormallikleri, korsan saldırılardan dolayı kapanma, teknoloji güncelleşmesi, hükümet kontrolü ve ticari bir platform olması dolayısıyla ortaya çıkabilecek diğer sorunlar).
2. yapi.com.tr, kanunlara, Yapı Endüstri Merkezi'nin kurumsal kimliğine ve yapi.com.tr Kullanım Koşulları'na aykırı yüklenmiş herhangi bir yazı ya da malzemeyi silme hakkına sahiptir. Ciddi durumlarda, yapi.com.tr, üyeliği sonlandırır.
3. yapi.com.tr, yüklenmiş bilginin geçerli, doğru, sürekli, bitmiş ve güncelliği konusunda sorumluluk kabul etmez. Kullanıcının bilgiyi algısı ve kabulü kendi sorumluluğu olarak görülür.

3. ANTLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

yapi.com.tr ya da kullanıcı üye yukarıdaki koşulları yerine getirmediği takdirde sorunlar sözleşme kanununa göre çözülür ya da dostça müzakere edilir.

4. TELİF HAKKI

Bu sitedeki tüm içerik ©2005 Yapı Endüstri Merkezi A. Ş.'nindir.

Herhangi bir formda bütün veya kısmen çoğaltma yasaktır. Tüm hakları saklıdır.

5. ÜYE GİZLİLİK İLKELERİ
Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

1. Üyelik kayıt işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizdeki üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur. 2. Girdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Yapı-Endüstri Merkezi tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
2. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
3. Sisteme girdiğiniz üyelik bilgilerine sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin(siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
4. Dilediğiniz an üyelik iptali için destek@yapi.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

 
YEMVİDEO KATEGORİLER SOSYAL MEDYA İLETİŞİM